Co si smí tvoje kámoška dovolit?

29. 04. 2009 | † 23. 05. 2009 | kód autora: x0n

TAK TOHLE JE KONEC!

Přebrala ti kluka!

Nejen,že ON tě zradil a opustil,ale co nejvíc bolí-nechal tě kvůli tvojí nejlepší kámošce! Oba dva tě tak strašně zklamali,že bys měla jejich čísla okamžitě smazat ze svého mobilu. Předtím jim ale ještě řekni,co si o jejich zradě myslíš. A až tě přejde smutek a vztek,poohlédni se po nové kamarádce a samozřejmě i lásce.

Pořád tě pomlouvá!

Když o tobě tvoje kamarádka na potkání vykládá jednu hnusnou věc za druhou,.vymýšlí si a intrikuje proti tobě,rozhodně to nemůže být  tvá nejlepší kámoška. Pokud jí na tobě něco vadí,měla by být natolik upřímná,aby ti to řekla do očí a ne pomluvat tě u každého,na koho narazí. To se prostě nedělá!

Prozradila tvé tajemství!

Svěřila jsi jí tajemství,o kterém neměl mít nikdo jiný ani tušení,a ona ho přesto vyslepičila? Tak to je drsný... Udržet tajemství je mezi kámoškama strašně důležitá věc a když si nemůžeš být jistá,že to ta tvoje dokáže,už jí nikdy nic důležitého neprozrazuj! Radši si najdi takovou kámošku,která si bude tvé důvěry víc vážit!

Když se ti nedaří,nechá tě v tom!

Pro tebe je samozřejmost,že ji vyslechneš a poradíš jí,když má nějaký problém nebo když se chce vypovídat a postěžovat si. Jkamile ale máš nco na srdci ty,nemá čas nikdy,tvá trápení ji očividně nezajímají  a každé tvé trápení zlehčí. Jestli tě tohle chování na ní mrzí a nezdá se,že by se to kdy zlepšilo,jdi o dům dál.

Jsi podle ní totálně OUT.

Máš děsné oblečení,rodiče,jsi nemožná a všechno,co vyprávíš,je trapné. Kámoška tě pořád jen kritizuje? Jasně,v opravdovém přátelství má i kritika svoje místo,ale čeho je moc,toho je příliš. Nejspíš je sama pěkně zamindrákovaná a potřebuje někoho,na kom se vyřádí. Nebo ti něco závidí. V každém případě se na ni vykašli!

Jakmile má jiné,jsi pro ni vzduch!

Když jste samy,je všechno super. Jakmile se ale objeví zbytek party,už ji nezaímáš. Najednou jsou pro ni všichni ostatní důležitější a ty jsi míň než páté kolo u vozu. A i když jsi s ní o tom už mluvila,nic se nezměnilo. Je dobré si přiznat,že tě má opravdu jen jako rezervu,když není jiná zábava. Takovou holku můžeš klidně oželet!

 

DEJ JÍ JEŠTĚ ŠANCI!

Zalhala ti!

Donuť ji,ať ti vysvětlí,proč to udělala. Řekni jí,že se s ní budeš klidně kamarádit dál,ale jen když ti přestane lhát. Ty jí přece taky nevěsíš bulíky na nos! Je možné,že má nějaké problémy-třeba doma. Nabídni jí svou pomoc. Pokud ti ale bude lhát dál,musíš to s ní ukončut. Jen tak pochopí,že v kamarádství nemá lež co pohledávat.

Kupuje si to samé,co ty!

Asi ti s tím leze pěkně na narvy! Aby ne,vždycky když si pořídíš nějaký nový hadřík,tak pro něj také hned letí do obchodu! Na druhou stranu,co je vlastně na tom? Je přece betzva,že obdivuje tvůj vkus natolik,že musí mít všechno,co máš t...

.... Zřejmě její fantazie,nedostatek vkusu a vlastního stylu pokulhává a musí se opičit po tobě.

Voláš jedině ty jí!

Když jízavoláš,hned si na tebe udělá čas a je ráda,že tě slyší. Ale sama se ti nikdy neozve. Omluv ji za tuhle její vlastnost,ale při vhodné příležitosti jí řekni,že bys byla fakt ráda,kdyby se ti taky někdy ozvala ona. Voláš jí pořád,a ona nikdy nem čas a jenom spoustu výmluv? Asi má jinou kámošku a o tebe už nestojí. Už jí nevolej!

Nikdo ji nemůže vystát!

Tvoje nejlepší kámoška je skvělá,ale trochu jiná než ostatní tví známí. Třeba se jinak obléká,má jiné koníčky nebo je zkrátka vyjímečná. Ale proto ji máš přece ráda,ne? Jestli tě tvoje parta proti ní štve,zastaň se jí a stůj si za svým. Buď jí budou respektovat jakou tvou lkámošku,nebo se s nimi prostě nebudete vdat. Koneckonců-jedna bezva kámoška je daleko víc než spousta nespolehlivých a povrchnívh nul!

Někdy je naprosto nesnesitelná!

Janě,je to otrava,když je kámoška protivná jak veš. Ale upřímně: ty také nemáš poříd jenom dobrou náladu. Každý má právo být sem tam zpruzený. Pokud máš pocit,že si na tobě kámoška často je tak pro nic za ic vylévá vztrek,zkus si s ní promluvit. Řekni jí,že ti na ní zýleží,ale že je ti líto,jak se k tobě chová. Musí pochopit,že nejsi boxovací pytel.

Nesplnila slib!

Vykašlat se na něco,co člověk slíbil,je nefér a ty máš právo být naštvaná. Ale! Kámošce vůbec nemuselo doklapnout,jak moc ti na tom,co slíbila,záleží. Ona třba řekla: "V pátek zajdeme do klubu." Ve skutečnosti ale myslela: "Uvidíme,co budeme dělat,a třeba bychom mohli zajít do klubu." Jenže ty slyšíš: "Na pátek si nic neplánuj,určitě spolu půjdeme do klubu." A třeba zrovna takhle vznikají protivná nedorozumění. Azase platí jednoduchá věc: promluvte si spolu o tom!

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.